Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

W jaki sposób wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak naprawdę każda pora jest dobra na to by zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną nieraz zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, aby radować się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe Northline

Właściwy wybór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba stwierdzić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu wobec tego najpierw trzeba się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz bodajże najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a dodatkowo warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.